Strona główna » Filtry » Filtry oleju » FILTR OLEJU FILTRON OP 574/1 zam. PP-10.4
FILTR OLEJU FILTRON OP 574/1 zam. PP-10.4-6697

FILTR OLEJU FILTRON OP 574/1 zam. PP-10.4

Średnia ocena (5/5):
Średnia ocena 5/5
(głosów 2)

Czas wysyłki: 24 godziny

Koszt wysyłki: od 13,00 zł Dostępne formy wysyłki dla oglądanego produktu:Kurier (płatność przelewem) - 18,00 zł
Kurier (płatność za pobraniem) - 26,00 zł
Przesyłka pocztowa (płatność przelewem) - 13,00 zł
Przesyłka pocztowa (płatność za pobraniem) - 19,00 zł
Odbiór osobisty - 0,00 zł

Numer MIZAR:13320

Kod producenta: F OP574/1

Kod EAN: 2000000213477

Stan produktu: Nowy

Gwarancja: 24 miesiące

Możesz złożyć zamówienie telefonicznie pod numerem: 15 873 24 12

Cena brutto: 36,90 zł

Ilość: szt.
Dodaj do koszyka

dodaj do schowka

Kupując ten produkt otrzymasz od nas 37 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.

  • Opis produktu
  • Opinie o produkcie (2)
  • Historia zakupów (10)

FILTR OLEJU FILTRON OP 574/1

VW LT 28 LT 31 LT 35 2,7D

ZAMIENNIK

MANN&HUMMEL W 950/7

FRAM PH 977A

MAHLE OC 42

FIAAM FT 4805

SĘDZISZÓW PP-10.4

 

NUMERY PORÓWNAWCZE:

J.C.BAMFORD 02/100073

VOLKSWAGEN 61115561

MASSEY-FERGUSON 1447031

MASSEY-FERGUSON 1447031M

CLAAS 147222

CLARK 160698

UFI 23.156.00

UFI 23.156.00

HYSTER 251755

PERKINS 2654400

PERKINS 2654401

PERKINS 2654407

MASSEY-FERGUSON 2654407

CARRIER 300032300

RENAULT 3563603

VOLVO 3976603

VOLVO 3976603-6

FORD 5004775

FORD 5019425

CATERPILLAR 7W2326

SAVARA 9.28.242.17

CLARK 960698

KNECHT AW144

KNECHT AW51

CHAMPION C119

CLEAN DO298

MOTORCRAFT EFL136

Ocena produktu: Ocena produktu 5/5 Data napisania recenzji:

Super! Zamówiłem w poniedziałek a we wtorek kurier już był z paczką! Polecam

Ocena produktu: Ocena produktu 5/5 Data napisania recenzji:

OK

Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 200 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.

Klient: PA...AK, data zakupu 03-06-2020 08:35

Klient: Sł...ki, data zakupu 15-05-2020 21:39

Klient: Da...ym, data zakupu 20-11-2019 11:17

Klient: Kr...ch, data zakupu 22-08-2019 11:01

Klient: Pa...ki, data zakupu 01-07-2019 10:38

Klient: Ma...as, data zakupu 30-05-2019 08:31

Klient: Ma...as, data zakupu 30-05-2019 08:30

Klient: An...ki, data zakupu 14-09-2018 22:41

Klient: ro...ki, data zakupu 13-06-2018 12:17

Klient: Ro...ki, data zakupu 29-01-2018 15:16

Kontakt

  • MIZAR Zaręba Spółka Jawna
    Rzeczyca Księża 32
    23-230 Trzydnik Duży
    NIP: 862-10-40-750
  • TelefonZamówienia:
    15 873 24 12
    15 687 50 01
    510 234 234
    Informacje techniczne:
    15 687 50 02
  • E-mail:kontakt@mizar.com.pl
  • Godziny działania sklepuObsługa telefoniczna : Poniedziałek - Piątek 7:00 - 17:00 Sobota 7:00 - 14:00
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl
Oryginalne numery i nazwy (w tym zastrzeżone) podano wyłącznie w celach informacyjnych. Zastrzegamy sobie prawo do zmian danych technicznych i ewentualnych błędów. Zdjęcia mają charakter poglądowy i mogą odbiegać od stanu faktycznego (np. kolorem). Sprzedaż prowadzimy wyłącznie do wyczerpania zapasów -strona nie odzwierciedla aktualnego stanu magazynowego. W przypadku braku towaru, towaru na zamówienie lub dłuższego terminu dostawy, prosimy o kontakt ze sklepem celem potwierdzenia dostępności i aktualnej ceny!