Strona główna1 » Części zamienne do ciągników2 » Case 3 » ALTERNATOR CASE DEUTZ FAHR FENDT LAMBORGHINI 3138942R91

Kategorie

Certyfikat Ursus

          

Sprawdź nas

Statystyka

  • Ilość produktów: 32128
  • Ilość kategorii: 1055
  • Ilość promocji: 49
  • Ilość nowości: 2336
  • Aktualnie klientów na stronie: 34
  • Sklep odwiedziło: 8348886 klientów
  • Sklep działa od: 30-07-2014

ALTERNATOR CASE DEUTZ FAHR FENDT LAMBORGHINI 3138942R91

Koszt wysyłki:od 13,00 zł Dostępne formy wysyłki dla oglądanego produktu:Kurier - 18,00 zł
Przesyłka pocztowa - 13,00 zł
Odbiór osobisty - 0,00 zł

Numer MIZAR:09357

Kod producenta:37699600

Stan produktu:Nowy

Gwarancja:24 miesiące

Możesz złożyć zamówienie telefonicznie pod numerem: 15 873 24 12

Cena brutto:280,90 zł

Ilość: szt.
Dodaj do koszyka

dodaj do schowka

  • Opis produktu
  • Opinie o produkcie (0)
  • Historia zakupów (6)

ALTERNATOR

Wersja
14 V / 35 A

PRODUCENT: GRANIT

NR PRODUCENTA: 37699600

Typ ciągnika

CASE IH
554, 644, 743, 744,745 S, 844, 844 S,946, 1046, 1246, 955, 1055, 956, 1056,743 XL, 745 XL, 844 XL, 856 XL, 955 XL, 956 XL, 1055 XL, 1056 XL,

typ kombajnu: 320, 321, 421, 431, 531

Man Model From To
CASE D 1246,A 04/1973 01/1979
CASE D 554,A 02/1974 02/1975
CASE D 644/744,A 01/1974 01/1979
CASE D 844,A,S,SA 01/1974 01/1979
CASE D 946/1046,A 06/1971 09/1977
DEUTZ/KHD D4006 up to 13006 01/1950 02/1979
DEUTZ/KHD Intract 2002 01/1973 12/1976
DEUTZ/KHD Intract 2003 09/1974 01/1979
FAHR M1000,1002,1102,1200,1202 01/1977 01/1979
FAHR M600 01/1977 01/1979
FAHR M750 01/1977 01/1979
FAHR M900,922 01/1977 01/1979
FENDT Farmer 200,S,203,204 10/1974 01/1979
LAMBORGHINI R704/804/904,DT 06/1973 01/1979


OEM REFERENCE  
BOSCH 0120300514 
BOSCH 0120300552 
BOSCH 0120339514 
BOSCH 0120339531 
BOSCH 0986030130 
BOSCH 0986030131 
BOSCH 3013 
CASE 3218239EX 
CASE 3218239R91 
DELCO/FORD 42522730 
FENDT X830060011 
FIAT/MARELLI MAR874 
JOHN DEERE AZ23575 
LUCAS LRA00584 
LUCAS LRA00612 
LUCAS LRA00931 
LUCAS LRA584 
LUCAS LRA612 
LUCAS LRA931 
PAL MAG 443113516081 
PAL MAG 443113516741 
RENAULT 6000100325 
RENAULT 6000130300 
RENAULT 6005003146 
RENAULT 6005003149 
RENAULT 6005003763 
RENAULT 6005700084 
RENAULT 7700004148 
RENAULT 7700665435 
VALEO 432988 
VALEO 433476 
VALEO 436265 
VALEO 9AR2799

ODPOWIEDNIK INDEKSDÓW:

Bosch 0120300514, 0120300552, 0120300560, 0120339514, 0120339531, 0986030130, AL901X, AL905X

Case 3138942R91, 3218239EX, 3218239R91
Deutz 1163985, 1171617, 1177481
Dixie A6163
International Harvester 3138942R91, 3218239EX, 3218239R91
Iskra 11.201.027, 11.201.096, AAG1301, AAG1311, IA0372
John Deere AZ23575
KHD 1163985, 1171617, 1177481
Leece Neville 2518050, 9AR2799G
Lucas LRA584, LRA612, LRA931
Magneti Marelli MAR874
Miscellaneous Vendor 605710100109, 605710100136, 8EL725942-001, 8EL725943-001, CA76IR, X830060011
Paris Rhone A11R4, A12R57
Renault 6000100325, 6000130300, 6005003146, 6005003149, 6005003763, 6005700084, 7700004148, 7700012723, 7700665435
Valeo 432988, 433476, 436265, NA049
Wilson 90-23-650

ALLIS CHALMERS

Tractors -Farm 5045 3-158 Fiat Diesel 1981-1983

Tractors - Farm 5050 3-168 Fiat Diesel 1977-1983

ATLAS COPCO

Compressors Various Models 3cyl Engine 1980

BPM Marine

INBOARD ENGINES Arctic 157 4.2L 1962-1987

INBOARD ENGINES Arctic 181 4.2L 1962-1987

INBOARD ENGINES Ionic 144 3.0L 1962-1988

INBOARD ENGINES Oceanic 235 5.7L 1963-1987

INBOARD ENGINES Oceanic 265S 5.7L 1963-1992

INBOARD ENGINES V12 / 570 12.0L 1972-1992

INBOARD ENGINES V12 / 620S 12.0L 1972-1992

INBOARD ENGINES Vulcano 375 8.0L 1968-1992

ENGINES Vulcano 450 7.9L 1968-1992

CASE

Tractors - Farm 531 D-310 Diesel 1986

Tractors - Farm 644 D-206 Diesel 1986

Tractors - Farm 844 4-267 Diesel 1986-1992

DEUTZ

Tractors D4007 F3L912 Diesel 1980-1984

Tractors D4506 F3L912 Diesel 1979-1980

Tractors D4507 F3L912 Diesel 1981-1984

Tractors D4807 F3L912 Diesel 1980-1981

Tractors D5206 F3L912 Diesel 1979-1980

Tractors D5207 F3L912 Diesel 1981-1984

Tractors D6007 F4L912 Diesel 1983-1984

Tractors D6206 F4L912 Diesel 1979-1980

Tractors D6207 F4L912 Diesel 1981-1982

Tractors D6507 F4L912 Diesel 1983-1984

Tractors D6806 F4L912 Diesel 1979-1980

Tractors D6807 F4L912 Diesel 1981-1982

Tractors D7206 F4L912 Diesel 1979-1980

Tractors D7207 F4L912 Diesel 1980-1981

Tractors D7807 F4L913 Diesel 1980-1984

Tractors DX110 F6L912 Diesel 1979-1985

Tractors DX120 F6L913 Diesel 1981-1985

Tractors DX36 F2L912 Diesel 1979-1985

Tractors DX50V F3L912 Diesel 1979-1985

Tractors DX6007 F3L913 Diesel 1982-1985

Tractors DX85 F5L912 Diesel 1979-1985

Tractors DX86 BF4L913T Diesel 1983-1985

Tractors DX90 F5L912 Diesel 1979-1985

Tractors DX92 BF4L913 Diesel 1983-1985

Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.

Klient: ...,data zakupu 12-11-2017 13:36

Klient: Sz...ak,data zakupu 20-09-2017 22:59

Klient: Sz...at,data zakupu 13-10-2016 15:04

Klient: Bo...ek,data zakupu 19-04-2016 15:00

Klient: ...,data zakupu 04-11-2015 13:13

Klient: mi...ed,data zakupu 29-06-2013 17:12

Pozostałe produkty z kategorii

Kontakt

  • MIZAR Zaręba Spółka Jawna
    Rzeczyca Księża 32
    23-230 Trzydnik Duży
    NIP: 862-10-40-750
  • TelefonZamówienia:
    15 873 24 12
    15 687 50 01
    510 234 234
    Informacje techniczne:
    15 687 50 02
  • E-mail:kontakt@mizar.com.pl
  • Godziny działania sklepuObsługa telefoniczna : Poniedziałek - Piątek 7:00 - 17:00 Sobota 7:00 - 14:00
Najlepiej oceniane produkty
SIŁOWNIK HYDRAULICZNY DWUSTRONNEGO DZIAŁANIA BEZ MOCOWANIA 35/60/450Tłoczysko (Ø) A: 35mmSiłownik (Ø) wew. B: 60mmWysuw C: 450mmSiła uciągu w tonach: 3Siła nacisku w tonach: 5Siłownik niemalowanyPRODUCENT: GRANITWYMIARY WG RYSUNKU
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl
Oryginalne numery i nazwy (w tym zastrzeżone) podano wyłącznie w celach informacyjnych. Zastrzegamy sobie prawo do zmian danych technicznych i ewentualnych błędów. Zdjęcia mają charakter poglądowy i mogą odbiegać od stanu faktycznego (np. kolorem). Sprzedaż prowadzimy wyłącznie do wyczerpania zapasów -strona nie odzwierciedla aktualnego stanu magazynowego. W przypadku braku towaru, towaru na zamówienie lub dłuższego terminu dostawy, prosimy o kontakt ze sklepem celem potwierdzenia dostępności i aktualnej ceny!